O nas

Masz dość bycia „wiecznie początkującym”, a może dopiero zaczynasz swą przygodę z angielskim? Chcesz podnieść własne kwalifikacje językowe? Na naszym kursie języka angielskiego przełamiesz własne ograniczenia i w krótkim czasie zaczniesz biegle i swobodnie porozumiewać się w obcym języku.
 
Poznaj Metodę Callana w szkole języka angielskiego English Institute i ucz się cztery razy szybciej niż metodami tradycyjnymi.

Prowadzony z nami w miłej atmosferze kurs języka angielskiego sprawi, że wreszcie będziesz mówił płynnie i swobodnie, nie zastanawiając się nad „zastosowaniem właściwego czasu” i w końcu przestaniesz tłumaczyć sobie „w głowie” frazy z polskiego na angielski.

 


Metoda Callana opiera się przede wszystkim na prowadzeniu krótkich konwersacji z lektorem, a akcent położony jest tutaj na rozwijanie praktycznych umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Dzięki temu kursant szybciej niż w metodach tradycyjnych, opartych przede wszystkim na gramatyce, a także efektywniej dla niego, będzie zapamiętywał i przyswajał początkowo obce dla niego zwroty i struktury językowe. Pomoże mu to również w uniknięciu problemu szybkiego zapominania fraz i słownictwa, tak łatwego o ile nie ćwiczy się posługiwania się językiem angielskim w praktyce.

Nasze zajęcia są prowadzone dynamicznie, entuzjastycznie i żywiołowo przez przepełnionych pasją i zaangażowaniem lektorów, bo w Metodzie Callana nie ma miejsca na nudę i brak efektywności. Działamy, uczymy i sprawiamy, że angielski z nami jest łatwiejszy, przyjemniejszy i daje wielowymiarowe efekty, gdyż nie traci się czasu na myślenie o czymkolwiek innym poza nauką języka. W szkole języka angielskiego English Institute oferujemy różnego rodzaju zajęcia lekcyjne:indywidualne, dla par oraz dla grup.

Zajęcia indywidualne i dla par skoncentrowane są wokół Państwa potrzeb i preferencji, na kursie skupiamy się przede wszystkim na konwersacji, ale jeśli zajdzie taka potrzeba to przygotujemy Państwa do egzaminów, matury, zapoznamy z fachowym słownictwem z różnych dziedzin czy też nauczymy pisania specjalistycznych tekstów. Mogą Państwo wybrać ofertę opłaty za kurs miesięcznie, semestralnie albo za rok szkolny z góry. Przyjedziemy do Państwa domu lub firmy albo Państwo mogą przyjechać do siedziby szkoły językowej English Institute.

Dostosowujemy się również terminowo do Państwa preferencji. Możliwe są zajęcia w godzinach porannych lub weekendowe. Mamy w swojej ofercie również zajęcia z języka angielskiego biznesowego dla firm. Kurs business English Metodą Callana przeprowadzamy zwykle w siedzibie Państwa firmy choć jest też możliwa nauka angielskiego w naszej szkole języków obcych w Gdańsku.
 

Zajęcia grupowe w szkole językowej English Institute przeważnie są prowadzone dwa razy w tygodniu, zwykle w godzinach popołudniowych bądź wieczornych i trwają po dziewięćdziesiąt minut. Dwa spotkania równają się czterem lekcjom tygodniowo. Zdarzają się jednak czasem odstępstwa od tej reguły.

Jeśli mają Państwo daleko do Gdańska zapraszamy na zajęcia indywidualne prowadzone przez Skype'a. Tutaj także dopasowujemy się do Państwa potrzeb i preferencji godzinowych. Oprócz prowadzenia kursów języka angielskiego Metodą Callana przeprowadzamy również audyty językowe – jeśli chcą Państwo zweryfikować swój poziom kompetencji językowych, a także otrzymać zaświadczenie informujące o poziomie znajomości języka angielskiego w skali CEFR (A1-C2) - przeprowadzamy taką diagnozę.

Zdajemy sobie sprawę, jak istotny jest Państwa komfort, dlatego zawsze zapewniamy naszym studentom środowisko edukacyjne najlepiej dopasowane do nich.

 


Przyjdź do szkoły języka angielskiego English Institute i zobacz sam na czym polega
wyjątkowość Metody Callana – pierwsze dwa spotkania są próbne - jeśli nie spodobają Ci się zajęcia
- rezygnujesz i nic nie tracisz.

Wypróbuj nas, poznaj szybszy sposób na naukę angielskiego i ciesz się z rezultatów.

Zapraszamy na kursy
Szkoła językowa English Institute
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności