Kursy indywidualne

 
Indywidualne kursy języka angielskiego


Wybierające naszą szkołę języka angielskiego zarówno firmy jak i klienci indywidualni są nastawieni przede wszystkim na szybkie i jak najbardziej efektywne podniesienie kompetencji językowych własnych lub swoich pracowników (w tym kadry kierowniczej).

Nasze kursy angielskiego doskonale się przy tym sprawdzają, gdyż w sposób szybki, rzetelny i przede wszystkim efektywny zwiększają kwalifikacje osób, od których wymagana jest biegła bądź nastawiona na komunikację znajomość języka.

Rozpoczęcie kursu angielskiego Metodą Callana w firmie zwykle poprzedza bezpłatny test kwalifikacyjny na naszej stronie internetowej, dzięki któremu będziemy wiedzieć na jakie grupy zaawansowania językowego możemy podzielić Państwa pracowników. Nie jest to podział jednak wiążący, dlatego też możliwe jest przenoszenie się kursantów z grupy do grupy.

Cechuje nas elastyczność, dlatego też dostosowujemy się do Państwa potrzeb - w trakcie trwania zajęć języka angielskiego w Państwa firmie tak jak podczas zajęć indywidualnych prowadzonych poza firmami nasza szkoła językowa umożliwia zawieszenie kursu angielskiego, a także przesunięcie terminów spotkań.
 


Firmy zainteresowane przeprowadzeniem kursu angielskiego prosimy o kontakt e-mailowy:

biuro@englishinstitute.pl
lub telefoniczny:
+48 606 342 508

 

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności