Cennik i Kontakt

Ile kosztują kursy języka angielskiego w szkole językowej English Institute w Gdańsku?
CENY KURSÓW
Kursy angielskiego kosztują (zarówno w naszej filii w Gdańsku, jak i w Gdyni) 380 zł. miesięcznie.

 

CZĘSTOTLIWOŚĆ KURSÓW
Z jaką częstotliwością odbywają się kursy języka angielskiego Metodą Callana w Gdańsku i ile czasu trwają spotkania?

Szkoła językowa English Institute oferuje kursy angielskiego, w ramach których uczniowie przychodzą na zajęcia dwa razy w tygodniu, np. w poniedziałki i środy, albo we wtorki i czwartki. Kursy odbywają się przede wszystkim w godzinach późnopopołudniowych lub wieczornych (początek zajęć najczęściej na godz. 17.15 albo na godz. 18.55). Podczas każdego spotkania nauka angielskiego trwa dwie godziny lekcyjne (a więc 90 minut, gdyż jedna godzina lekcyjna to 45 minut), co oznacza, że w sramach typowego kursu nasza szkoła języków obcych oferuje 4 godziny lekcyjne zajęć tygodniowo.
 
MIEJSCE KURSÓW
Szkoła językowa Metodą Callana w Gdańsku – w jakim miejscu prowadzone są nasze kursy języka angielskiego?
 
Kursy języka angielskiego odbywają się w następującej lokalizacji:
Gdańsk, Al. Wojska Polskiego 8 (róg z Aleją Grunwaldzką, naprzeciwko klubu Żak).
 
Szkoła językowa English Institute - szczegółowy opis lokalizacji:
Gdańsk Wrzeszcz w pobliżu granicy z Gdańskiem Oliwą, dla osób dobrze znających geografię Trójmiasta skrzyżowanie al. Wojska Polskiego i Grunwaldzkiej przy którym mieści się szkoła języków obcych English Institute znajduje się w dzielnicy Strzyża.
 
Dojazd do szkoły języków obcych komunikacją zbiorową:
Szkoła językowa English Institute mieści się na parterze kamienicy, tuż przy przystanku tramwajowym "Wojska Polskiego" i w pobliżu przystanku SKM "Gdańsk Zaspa" (kilka minut spacerem). Nasza szkoła języków obcych jest dobrze oznakowana (duży baner widoczny od strony al. Wojska
Polskiego i z przystanku tramwajowego), będąc na miejscu raczej nie będą Państwo mieli problemów z odnalezieniem miejsca prowadzenia swojego kursu języka angielskiego.

 

 
Szkoła językowa English Institute zaprasza do kontaktu.

Telefon: 606 342 508
e-mail: biuro@englishinstitute.pl
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności